Bioelektrody

Zamów konsultacje

BIOELEKTRODY LIFEWAVE

Lifewave jest technologią, która w znaczący sposób poprawia stan zdrowia i samopoczucia.
Oparta jest na bioelektrodach, które wykorzystują zjawisko fototerapii.
Światło aktywuje drgania o odpowiedniej długości fali i częstotliwości, które pobudzają komórki organizmu do działań naprawczych.
Bioelektrody występuja w postaci malutkich, okrągłych plasterków naklejanych na ciało.
Są przeznaczone do stosowania zarówno na dzień jak i na noc. Po 12 godzinach zuzywają się i należy zrobić 12 godzinną przerwę przed naklejeniem następnych.
Bardzo ważną informacją jest to, że wykorzystują zjawisko fizyczne, co oznacza , że do organizmu nie przedostaje się żaden związek chemiczny.
Poprzez aktywację drgań następują procesy dążące do zachowania równowagi w organizmie.
Równowaga w ciele sprawia, że organizm ma warunki do samouzdrowienia.

Więcej o bioelektrodach

Jak są zbudowane bioelektrody?
W malutkim, okrągłym plasterku, który przyklejany jest na ciało znajdują się aminokwasy umieszczone w stabilizowanej wodzie, które ułożone są na różnej częstotliwości fali świetlnej.
Nasz organizm emituje światło, dokładnie podczerwień. Fakt, że ciało ludzkie emituje podczerwień jest niezaprzeczalny, dowodzą tego obrazy z kamer termowizyjnych czy noktowizorów. Pod wpływem swiatła bioeletrody uaktywniają się, odbijają nasze swiatło i z wysyłają informację do mózgu.
Mózg zarządza co ma być robione z naszym organizmem, w jaki sposób doprowadzić ciało do równowagi.

Czy stosowanie bioelektrod jest bezpieczne?
Działanie bioelekrod opiera się na zásadách fizyki kwantowej oraz medycyny chińskiej.  Plastry są nontransdermalne, co oznacza, że do ciała nie przenikają żadne substancje chemiczne.  Przykleja się je w miejsca akupunkturowe, technologia ta też zwana jest akupunkturą bezigłową.

Akademia kobiet

Ideą Akademii Kobiet jest stworzenie miejsca, w którym kobiety będą mogły spotykać się, współpracować i wzajemnie sobie pomagać a także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Adres

87-800 Włocławek
ul. Chmielna 24

Kontakt

tel. +48 577 030 130

Znajdź nas na

Ajurweda
Bioelektrody
Szkolenia